;

Set me rrota levizese

(0 Vleresime)

450 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Set me rrota levizese; Seti qe do ju lehtesoje shume pune ne zhvendosjen e objekteve ne shtepi; Material abs + çelik inox; Seti permban 4 rrota qe rrotullohen 360 gradë, ngjiten ne 4 cepat e objektit qe doni te levizni; Vendosen ne siperfaqe te lemuar (mbi plastike, metal, kuti kartoni etj.) ne menyre te barabarte per 4 anet per te krijuar baraspeshen; Kapaciteti qe mund te mbaje eshte deri ne 8 kg.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Set me rrota levizese; Seti qe do ju lehtesoje shume pune ne zhvendosjen e objekteve ne shtepi; Material abs + çelik inox; Seti permban 4 rrota qe rrotullohen 360 gradë, ngjiten ne 4 cepat e objektit qe doni te levizni; Vendosen ne siperfaqe te lemuar (mbi plastike, metal, kuti kartoni etj.) ne menyre te barabarte per 4 anet per te krijuar baraspeshen; Kapaciteti qe mund te mbaje eshte deri ne 8 kg.

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.