;

Organizuese per makinen

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Organizuese per makinen; Material premium i qëndrueshëm dhe rezistent, i mbuluar me lëkurë të zezë PU të një cilësie premium dhe i rafinuar me qepje të kuqe; Nje sistemuese ideale per te shmangur rremujen ne makine; Vendoset anash sediljes, e zgjidhni vete ne cilin krah e doni; Ka hapesira te posacme per goten, shishen, portofolin, celularin, cigaret, kufjet madje edhe per te vendosur fishen e karikuesit.
Sasia
Raporto

Kodi: #65896

Kategori:Aksesore Makinash, Aksesore, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Organizuese per makinen; Material premium i qëndrueshëm dhe rezistent, i mbuluar me lëkurë të zezë PU të një cilësie premium dhe i rafinuar me qepje të kuqe; Nje sistemuese ideale per te shmangur rremujen ne makine; Vendoset anash sediljes, e zgjidhni vete ne cilin krah e doni; Ka hapesira te posacme per goten, shishen, portofolin, celularin, cigaret, kufjet madje edhe per te vendosur fishen e karikuesit.

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.