;

Shtroje kembesh

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Shtroje kembesh; Set kaq i bukur qe do t'i shtoje komoditetin shtepise tuaj; Material lekure + plastike qe pershtatet mire me cdo dysheme; Nuk rreshqasin dhe jane kunder lageshtires; Seti permban dy pjese me permasa: 40 x 60 cm dhe 40 x 120 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Shtroje kembesh; Set kaq i bukur qe do t'i shtoje komoditetin shtepise tuaj; Material lekure + plastike qe pershtatet mire me cdo dysheme; Nuk rreshqasin dhe jane kunder lageshtires; Seti permban dy pjese me permasa: 40 x 60 cm dhe 40 x 120 cm.

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.