;

Mbajtese sapuni

(0 Vleresime)

350 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese sapuni; Mbajtese prej plastike te forte me ngjitje ne mur me nje dizajn kaq te kendshem; Ngjan me formen e lules dhe eshte me dy kate; Me sistem kullimi por jo vetem, mund te perdoret edhe per mbajtjen e aksesoreve te vegjel ne kuzhine; Me permasa 17.5 x 12 x 12 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #65870

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Tualet, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese sapuni; Mbajtese prej plastike te forte me ngjitje ne mur me nje dizajn kaq te kendshem; Ngjan me formen e lules dhe eshte me dy kate; Me sistem kullimi por jo vetem, mund te perdoret edhe per mbajtjen e aksesoreve te vegjel ne kuzhine; Me permasa 17.5 x 12 x 12 cm.

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.