;

Rende Universale

(0 Vleresime)

520 Lekë

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • Rende e imet me doreze dhe me prerje ne dy drejtime, gjë që përshpejton të gjithë procesin. Kodi: VP0279. Ideale per grirjen e imet te ushqimeve te ndryshme si: karotave, kastravecave, qepëve dhe ushqimeve të tjera sipas dëshirës. Material inoxi qe nuk ndryshket me cilësi të lartë dhe me mprehtësi të jashtëzakonshme. E lehtë për tu pastruar edhe ne pjatalarëse. Me doreze te rehatshme ergonomike. Dimensionet: 31 x 7 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Rende e imet me doreze dhe me prerje ne dy drejtime, gjë që përshpejton të gjithë procesin. Kodi: VP0279. Ideale per grirjen e imet te ushqimeve te ndryshme si: karotave, kastravecave, qepëve dhe ushqimeve të tjera sipas dëshirës. Material inoxi qe nuk ndryshket me cilësi të lartë dhe me mprehtësi të jashtëzakonshme. E lehtë për tu pastruar edhe ne pjatalarëse. Me doreze te rehatshme ergonomike. Dimensionet: 31 x 7 cm.

Vitapur Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.