;

Mixer multifunksional Infinity

(0 Vleresime)

13,990 Lekë 17,990 Lekë (-22%)

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • Mixer multifunksional Infinity. Kodi: VP1298. Gatimi nuk ka qenë kurrë më i lehtë. Kënaquni me hijeshinë e përpunuesit profesionist të ushqimit Rosmarino Infinity. Procesori i kuzhinës ka një kapacitet të shkëlqyeshëm motorik prej 1000 W dhe lëvizje me shumë drejtime të mikserit për përzierjen profesionale të përbërësve. Pajisja multifunksionale me 7 shpejtësi të ndryshme dhe një funksion turbo shtesë do të bëhet një ndihmës per përgatitjen e brumit të bukës, brumit të picës ose përbërësve të tjerë gjatë gatimit. Vjen me 3 aksesorë perzierje Falë enës prej inoxi 5.5L, ju do të matni të gjithë përbërësit e dëshiruar. Dizajni elegant i zi me detaje prej çeliku të pandryshkshëm do të zbukurojë çdo kuzhinë moderne.
Sasia
Raporto

Kodi: #65784

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Mixer multifunksional Infinity. Kodi: VP1298. Gatimi nuk ka qenë kurrë më i lehtë. Kënaquni me hijeshinë e përpunuesit profesionist të ushqimit Rosmarino Infinity. Procesori i kuzhinës ka një kapacitet të shkëlqyeshëm motorik prej 1000 W dhe lëvizje me shumë drejtime të mikserit për përzierjen profesionale të përbërësve. Pajisja multifunksionale me 7 shpejtësi të ndryshme dhe një funksion turbo shtesë do të bëhet një ndihmës per përgatitjen e brumit të bukës, brumit të picës ose përbërësve të tjerë gjatë gatimit. Vjen me 3 aksesorë perzierje Falë enës prej inoxi 5.5L, ju do të matni të gjithë përbërësit e dëshiruar. Dizajni elegant i zi me detaje prej çeliku të pandryshkshëm do të zbukurojë çdo kuzhinë moderne.

Vitapur Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.