;

Blender Infinity

(0 Vleresime)

4,490 Lekë

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • Blender Infinity. Kodi: VP1296. Blender 2 ne 1 i dizenjuar për përmbushjen e nevojave specifike në kuzhinën tuaj, sic eshte bluarja ose copetimi/grirja. Supë kremi, brumë petullash, smoothie, mishin etj. E lehtë për t’u përdorur dhe e lehtë për t’u pastruar. Performance e larte me fuqi: 500 W. Me kapacitet deri ne 1.5 Liter. Me nivele shpejtesie te cilat i zgjidhni ju dhe 4 tehe shume te mprehta inoxi te cilat nuk ndryshken.
Sasia
Raporto

Kodi: #65699

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Infinity. Kodi: VP1296. Blender 2 ne 1 i dizenjuar për përmbushjen e nevojave specifike në kuzhinën tuaj, sic eshte bluarja ose copetimi/grirja. Supë kremi, brumë petullash, smoothie, mishin etj. E lehtë për t’u përdorur dhe e lehtë për t’u pastruar. Performance e larte me fuqi: 500 W. Me kapacitet deri ne 1.5 Liter. Me nivele shpejtesie te cilat i zgjidhni ju dhe 4 tehe shume te mprehta inoxi te cilat nuk ndryshken.

Vitapur Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.