;

Tenxhere Multicooker

(0 Vleresime)

6,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Tenxherja Multicooker Majestic (LG-D60) bene te mundur gatimin ne menyre te shpejte duke ju reduktuar kohen. Kjo tenxhere eshte me presion ndaj edhe gatimi juaj i ndihmuar nga avulli do te behet menjehere pa ju munduar dhe pa harxhur energji elektrike. Gatuan: rizoto/pilaf, supe, gjelle, mish, peshk etj. Per te gjithe ju qe jeni te kujdesshem per kalorite dhe shendetin tuaj duhet te jeni te vetedijshem qe gatimet me me pak vaj jane edhe me te shendetshme. Tenxherja ka nje ekran dixhital ne te cilin ndodhen butonat qe do ta vendosni ne funksion tenxheren, jane lehtesisht te mesueshem. Nepemjet gatimit me presion qe do te realizoni do te kuptoni qe vlerat ushqyese te produkteve ushqimore do te ruhen mjaft mire. Tenxherja multicooker Sinbo arrin ta mbaje ushqimin e gatuar, ngrohte edhe per 24 ore, pasi ju e keni gatuar. Materiali prej se ciles eshte krijuar i perket celikut-inox te cilesise se larte. Kjo tenxhere nuk mund te mbaje me shume se 6 litra, te cilat i gatuan me nje fuqi prej 1000W. Kapaku nuk mund te hapet nese ajo nuk eshte e mbyllur mire ose eshte nen presion. Ju duhet te shmangni bllokimin e daljes se ajrit me ushqim. Pajisja do te fiket automatikisht kur arrin temperaturen e caktuar te presionit. Tenxherja Sinbo eshte lehtesisht e pastrueshme. Vetem me nje buton ju mund t’a gatuani ushqimin, te vendosni kohematesin dhe kur te vini ne shtepi, ju edhe familja juaj do te kete nje dreke apo darke te kendshme.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tenxherja Multicooker Majestic (LG-D60) bene te mundur gatimin ne menyre te shpejte duke ju reduktuar kohen. Kjo tenxhere eshte me presion ndaj edhe gatimi juaj i ndihmuar nga avulli do te behet menjehere pa ju munduar dhe pa harxhur energji elektrike. Gatuan: rizoto/pilaf, supe, gjelle, mish, peshk etj. Per te gjithe ju qe jeni te kujdesshem per kalorite dhe shendetin tuaj duhet te jeni te vetedijshem qe gatimet me me pak vaj jane edhe me te shendetshme. Tenxherja ka nje ekran dixhital ne te cilin ndodhen butonat qe do ta vendosni ne funksion tenxheren, jane lehtesisht te mesueshem. Nepemjet gatimit me presion qe do te realizoni do te kuptoni qe vlerat ushqyese te produkteve ushqimore do te ruhen mjaft mire. Tenxherja multicooker Sinbo arrin ta mbaje ushqimin e gatuar, ngrohte edhe per 24 ore, pasi ju e keni gatuar. Materiali prej se ciles eshte krijuar i perket celikut-inox te cilesise se larte. Kjo tenxhere nuk mund te mbaje me shume se 6 litra, te cilat i gatuan me nje fuqi prej 1000W. Kapaku nuk mund te hapet nese ajo nuk eshte e mbyllur mire ose eshte nen presion. Ju duhet te shmangni bllokimin e daljes se ajrit me ushqim. Pajisja do te fiket automatikisht kur arrin temperaturen e caktuar te presionit. Tenxherja Sinbo eshte lehtesisht e pastrueshme. Vetem me nje buton ju mund t’a gatuani ushqimin, te vendosni kohematesin dhe kur te vini ne shtepi, ju edhe familja juaj do te kete nje dreke apo darke te kendshme.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.