;

Prerese Geshtenjash

(0 Vleresime)

690 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Prerese geshtenjash. Përgatitja e tyre një nga një nuk do të jetë më problem, tani ju vjen në ndihmë pajisja që prisnit. E projektuar posaçërisht për të shkurtuar kohë. Shumë e lehtë për t'u përdorur, nuk do të keni më nevojë për thika të mprehta, merrni gështenjat vendosini në brëndësi të pajisjes dhe bashkoni 2 dorezat për të bërë prerjen uniforme të tyre, gjithçka do të jetë më e lehtë dhe më e sigurt. Përmasat: 17x5 cm - lartësia 4 cm. Në ngjyrë të kuqe.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Prerese geshtenjash. Përgatitja e tyre një nga një nuk do të jetë më problem, tani ju vjen në ndihmë pajisja që prisnit. E projektuar posaçërisht për të shkurtuar kohë. Shumë e lehtë për t'u përdorur, nuk do të keni më nevojë për thika të mprehta, merrni gështenjat vendosini në brëndësi të pajisjes dhe bashkoni 2 dorezat për të bërë prerjen uniforme të tyre, gjithçka do të jetë më e lehtë dhe më e sigurt. Përmasat: 17x5 cm - lartësia 4 cm. Në ngjyrë të kuqe.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.