;

Rrahese Vezesh

(0 Vleresime)

390 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Rrahese vezesh dore plastike. Pergatisni embelsirat apo ushqimet e preferuara me rrahesen me praktike te vezeve. Krijuar me material plastike jo i demshem, qe nuk ndryshket dhe rezistente ndaj temperaturave te larta. Fale dorezes jo rreshqitese ofron komoditet ne perdorim dhe mund te lahet ne lavastovilje. Permasat: 27.5 x 6cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Rrahese vezesh dore plastike. Pergatisni embelsirat apo ushqimet e preferuara me rrahesen me praktike te vezeve. Krijuar me material plastike jo i demshem, qe nuk ndryshket dhe rezistente ndaj temperaturave te larta. Fale dorezes jo rreshqitese ofron komoditet ne perdorim dhe mund te lahet ne lavastovilje. Permasat: 27.5 x 6cm.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.