;

Thekese Buke

(0 Vleresime)

3,190 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Thekse buke "Silver Crest", Modeli: STT-850. Perfekte per ju qe pelqeni buken e thekur. Me 2 xhepa per thekjen e 2 fetave buke ne te njeten kohe. Me tela mbajtes edhe per ngrohjen e saj. Me nivele te ndryshme thekje per ta graduar sipas deshires. Fuqia: 850 W. Tabaka per mbajtjen e therrimeve te bukes, Dizanj modern qe pershtatet ne cdo kuzhine. Ne ngjyre te kuqe dhe te zeze
Sasia
Raporto

Kodi: #65646

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Thekese

Kontakt

Shperndaje

Thekse buke "Silver Crest", Modeli: STT-850. Perfekte per ju qe pelqeni buken e thekur. Me 2 xhepa per thekjen e 2 fetave buke ne te njeten kohe. Me tela mbajtes edhe per ngrohjen e saj. Me nivele te ndryshme thekje per ta graduar sipas deshires. Fuqia: 850 W. Tabaka per mbajtjen e therrimeve te bukes, Dizanj modern qe pershtatet ne cdo kuzhine. Ne ngjyre te kuqe dhe te zeze

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.