;

Kapele per Vajza

(0 Vleresime)

390 Lekë

Shitesi: Fashion Kids Gjendja: Ne Stok

  • Kapele per vajza ne ngjyra te ndryshme dhe super te bukura. Kapelja eshte aksesori qe i duhet cdo individi ne ditet e veres, por sidomos femijeve te vegjel. Shume te kombinueshme me cdo veshje.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Kapele per vajza ne ngjyra te ndryshme dhe super te bukura. Kapelja eshte aksesori qe i duhet cdo individi ne ditet e veres, por sidomos femijeve te vegjel. Shume te kombinueshme me cdo veshje.

Fashion Kids

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.