;

Fustan Per Femra

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Fustan veror per femra. Model shume i bukur dhe material cilesor. Dizajni me lule dhe palat ne fund e bejne kete fustan kaq te bukur. Masat: S, M dhe L.
Sasia
Raporto

Kodi: #62852

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Fustane

Kontakt

Shperndaje

Fustan veror per femra. Model shume i bukur dhe material cilesor. Dizajni me lule dhe palat ne fund e bejne kete fustan kaq te bukur. Masat: S, M dhe L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.