;

Fustan Per Femra

(0 Vleresime)

2,290 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Fustan veror per femra ne modelin slim fit me supe zbuluar. Dizajn shume i bukur me printe florale. Masat e disponueshme jane: S, M dhe L.
Sasia
Raporto

Kodi: #62851

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Fustane

Kontakt

Shperndaje

Fustan veror per femra ne modelin slim fit me supe zbuluar. Dizajn shume i bukur me printe florale. Masat e disponueshme jane: S, M dhe L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.