;

Fustan Per Femra

(0 Vleresime)

2,590 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Fustan veror me rripa dhe i ngushte ne pjesen e belit. Model shume i bukur dhe i pershtatshem per ne perditshmeri me atlete ose dhe per festa me sandale. I disponueshem ne ngjyren e bardhe dhe ne masat: S, M dhe L.
Sasia
Raporto

Kodi: #62850

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Fustane

Kontakt

Shperndaje

Fustan veror me rripa dhe i ngushte ne pjesen e belit. Model shume i bukur dhe i pershtatshem per ne perditshmeri me atlete ose dhe per festa me sandale. I disponueshem ne ngjyren e bardhe dhe ne masat: S, M dhe L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.