;

Pompe

(0 Vleresime)

590 Lekë

Shitesi: Wonderland Gjendja: Ne Stok

  • Pompe manuale ajri multifunksionale, ne forme firzamonike. E pershtatshme per fryrjen e tullumbaceve, komardareve, dyshekeve te ajrit, topit te yoges etj. Mund te perdoret shume lehte duke shtypur pjesen e verdhe me kembe.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Pompe manuale ajri multifunksionale, ne forme firzamonike. E pershtatshme per fryrjen e tullumbaceve, komardareve, dyshekeve te ajrit, topit te yoges etj. Mund te perdoret shume lehte duke shtypur pjesen e verdhe me kembe.

Wonderland

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.