;

Set enësh gatimi

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Enë gatimi kuzhine me veshje gold. Material çelik-inox dhe me dorezë qeramike në ngjyrë jeshile të errët, të cilat izolojne nxehtësine, janë komode për t’u përdorur dhe gjithashtu janë kundër rreshqitjes. Ky set enësh përmban 6 lloje të enëve të kuzhinës që përmbushin nevojat e ndryshme të gatimit + një stendë te përshtatshme. Një kuzhinë e pastër është gjithmonë e organizuar.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Enë gatimi kuzhine me veshje gold. Material çelik-inox dhe me dorezë qeramike në ngjyrë jeshile të errët, të cilat izolojne nxehtësine, janë komode për t’u përdorur dhe gjithashtu janë kundër rreshqitjes. Ky set enësh përmban 6 lloje të enëve të kuzhinës që përmbushin nevojat e ndryshme të gatimit + një stendë te përshtatshme. Një kuzhinë e pastër është gjithmonë e organizuar.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.