;

Ujitese Lulesh

(0 Vleresime)

590 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Ujitese lulesh e domosdoshme per kedo qe ka vazo me lule apo kopesht ne shtepi. Material plastik dhe doreze shume komode. Kapaciteti 7 Litra.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Ujitese lulesh e domosdoshme per kedo qe ka vazo me lule apo kopesht ne shtepi. Material plastik dhe doreze shume komode. Kapaciteti 7 Litra.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.