;

Pastrues Fytyre

(0 Vleresime)

350 Lekë

Shitesi: Beauty Face Gjendja: Ne Stok

  • Pastrues fytyre i bërë nga material silikoni shumë te butë për të mos dëmtuar lëkurën. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës duke ju dhënë një ndjenjë të rehatshme kur e përdorni për të pastruar fytyrën tuaj. Por nuk mbaron ketu sepse nuk është vetëm një pastrues i mirë i fytyrës për femra, por gjithashtu i përsosur dhe për kokën e ndjeshme të bebeve gjatë larjes së tyre, madje edhe një furçë shkume për mjekrën e burrave. Doreza që futet midis gishtërinjve tuaj e bën me të lehtë mbajtjen dhe lëvizjen gjatë pastrimit të fytyrës. Ndihmon në zbutjen e lëkurës, promovon qarkullimin e gjakut në fytyrë dhe përmirëson në thithjen më të efektshme të kremit, serumit apo cdo produkti tjetër.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Pastrues fytyre i bërë nga material silikoni shumë te butë për të mos dëmtuar lëkurën. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës duke ju dhënë një ndjenjë të rehatshme kur e përdorni për të pastruar fytyrën tuaj. Por nuk mbaron ketu sepse nuk është vetëm një pastrues i mirë i fytyrës për femra, por gjithashtu i përsosur dhe për kokën e ndjeshme të bebeve gjatë larjes së tyre, madje edhe një furçë shkume për mjekrën e burrave. Doreza që futet midis gishtërinjve tuaj e bën me të lehtë mbajtjen dhe lëvizjen gjatë pastrimit të fytyrës. Ndihmon në zbutjen e lëkurës, promovon qarkullimin e gjakut në fytyrë dhe përmirëson në thithjen më të efektshme të kremit, serumit apo cdo produkti tjetër.

Beauty Face

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.