;

Stilues Flokesh Geemy

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Beauty Face Gjendja: Ne Stok

  • Stiluesi i flokeve Geemy me modelin GM-1988 ju ndihmon për të bërë ondet më të bukura pa qënë nevoja të shkoni në qendra estetike dhe të shpenzoni para. Pllaka qeramike me 3 lakime mund të çlirojë sasi të mëdha të joneve negative, duke zvogëluar dëmtimin e flokëve, duke i bërë flokët tuaj më të shëndetshëm, natyral dhe formën e ondeve më të qëndrueshme. Me dy opsione të temperaturës: 170 ° C dhe 220 ° C, plotëson nevojat tuaja të ndryshme për modelin e flokëve. Shumë i thjeshte per t'u perdorur. Mund të arri temperaturën për stilim në një kohë të shkurtër prej 30 sekondash.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Stiluesi i flokeve Geemy me modelin GM-1988 ju ndihmon për të bërë ondet më të bukura pa qënë nevoja të shkoni në qendra estetike dhe të shpenzoni para. Pllaka qeramike me 3 lakime mund të çlirojë sasi të mëdha të joneve negative, duke zvogëluar dëmtimin e flokëve, duke i bërë flokët tuaj më të shëndetshëm, natyral dhe formën e ondeve më të qëndrueshme. Me dy opsione të temperaturës: 170 ° C dhe 220 ° C, plotëson nevojat tuaja të ndryshme për modelin e flokëve. Shumë i thjeshte per t'u perdorur. Mund të arri temperaturën për stilim në një kohë të shkurtër prej 30 sekondash.

Beauty Face

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.