;

Pompe Ajri

(0 Vleresime)

1,190 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Pompe ajri modeli elektrike HT - 196. Një mënyrë me e lehtë për të fryrë shtretërit e ajrit, komardaret, pishinat, lodra te ndryshme etj. Vjen me 3 grykë të ndryshme.
Sasia
Raporto

Kodi: #62685

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Pompe ajri modeli elektrike HT - 196. Një mënyrë me e lehtë për të fryrë shtretërit e ajrit, komardaret, pishinat, lodra te ndryshme etj. Vjen me 3 grykë të ndryshme.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.