;

Mbulese Kolltuku

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Mbulese divani, dimensionet: 90 - 140cm. Ofron mbrojtje te gjithe kolltukut tuaj duke perfshire dhe krahet anesor nga njollat, flokët e kafshëve, pluhuri apo cdo lloj papastertie, material cilesor poliester dhe elastike qe pershtatet lehtesisht me cdo divan. Lahet lehtesisht ne lavatrice. Me dizenjo te ndryshme moderne dhe te bukura.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbulese divani, dimensionet: 90 - 140cm. Ofron mbrojtje te gjithe kolltukut tuaj duke perfshire dhe krahet anesor nga njollat, flokët e kafshëve, pluhuri apo cdo lloj papastertie, material cilesor poliester dhe elastike qe pershtatet lehtesisht me cdo divan. Lahet lehtesisht ne lavatrice. Me dizenjo te ndryshme moderne dhe te bukura.

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.