;

Zorre Magjike

(0 Vleresime)

2,490 Lekë 3,990 Lekë (-38%)

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Zorre magjike uji. Teper e domosdoshem per perdorim ne bujqesi apo kopshtet tuaja, per ujitjen e barit, bimeve, luleve apo prodhimeve te ndryshme. Perfekte gjithashtu edhe per larjen e makines, motorit apo edhe kafsheve. Material cilesor qe perballon presionin. Vjen e shoqeruar se bashku me aksesoret perkates. Dizanj ergonomik per lehtesi ne perdorim. Me aftesi per tu mbledhur kur nuk ka uje.Gjatesia e kordonit: 60m.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Zorre magjike uji. Teper e domosdoshem per perdorim ne bujqesi apo kopshtet tuaja, per ujitjen e barit, bimeve, luleve apo prodhimeve te ndryshme. Perfekte gjithashtu edhe per larjen e makines, motorit apo edhe kafsheve. Material cilesor qe perballon presionin. Vjen e shoqeruar se bashku me aksesoret perkates. Dizanj ergonomik per lehtesi ne perdorim. Me aftesi per tu mbledhur kur nuk ka uje.Gjatesia e kordonit: 60m.

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.