;

Karikues Per Makine

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Aktivizues i baterise/Karikues universal per makine, modeli SS-909. I pershtatshem per telefonat ne modelin: iPhone X & 8 Plus & 8 & 7 Plus & 7 & 6s Plus & 6s & 6 Plus & 6 & 5s & 5 & 4s & 4 & iPad & Huawei & Samsung & OPPO & VIVO etj. Kur bateria eshte plotesisht e ngarkuar, ajo do te ndaloje automatikisht per te parandaluar ngarkimin e tepert. Shume i domosdoshem sidomos per udhetime te gjata.
Sasia
Raporto

Kodi: #62659

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Aktivizues i baterise/Karikues universal per makine, modeli SS-909. I pershtatshem per telefonat ne modelin: iPhone X & 8 Plus & 8 & 7 Plus & 7 & 6s Plus & 6s & 6 Plus & 6 & 5s & 5 & 4s & 4 & iPad & Huawei & Samsung & OPPO & VIVO etj. Kur bateria eshte plotesisht e ngarkuar, ajo do te ndaloje automatikisht per te parandaluar ngarkimin e tepert. Shume i domosdoshem sidomos per udhetime te gjata.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.