;

Mbajtese celulari per makine

(0 Vleresime)

890 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese telefoni magnetike per makine, ne modelin XO - C52. Siguron mbështetje te qëndrueshme per telefonin tuaj gjate kohes qe udhetoni me makine. Stabilitet i larte, rrotullim 360 grade për lehtësi navigimi. Universal per te gjithe makinat dhe mund ta perdorni me te gjithe telefonat. Vendoset mbi kroskot. Me dimensionet: 182 x 52 x 25mm dhe ne ngjyre te zeze.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese telefoni magnetike per makine, ne modelin XO - C52. Siguron mbështetje te qëndrueshme per telefonin tuaj gjate kohes qe udhetoni me makine. Stabilitet i larte, rrotullim 360 grade për lehtësi navigimi. Universal per te gjithe makinat dhe mund ta perdorni me te gjithe telefonat. Vendoset mbi kroskot. Me dimensionet: 182 x 52 x 25mm dhe ne ngjyre te zeze.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.