;

Unaze Me Drite LED

(0 Vleresime)

3,990 Lekë 4,990 Lekë (-20%)

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Unaze me drite LED Xiaomi. Realizoni fotot dhe videot me te bukura ne erresire fale kesaj unaze me drite, një mjet profesional për të krijuar video regjistrimi në kohë reale me një smartphone për Facebook, YouTube, Twitter, Snapchat, TikTok etj. Me nivele te ndryshme shkelqimi dhe nivele te ndryshme te drites, Vjen se bashku me stativin per mbajtjen e telefonit / aparatit fotografik dhe unazes ndricuese LED. Ideal per studio fotografie, makeup-i e kudo.
Sasia
Raporto

Kodi: #62654

Kategori:Elektronika, Foto & video, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Unaze me drite LED Xiaomi. Realizoni fotot dhe videot me te bukura ne erresire fale kesaj unaze me drite, një mjet profesional për të krijuar video regjistrimi në kohë reale me një smartphone për Facebook, YouTube, Twitter, Snapchat, TikTok etj. Me nivele te ndryshme shkelqimi dhe nivele te ndryshme te drites, Vjen se bashku me stativin per mbajtjen e telefonit / aparatit fotografik dhe unazes ndricuese LED. Ideal per studio fotografie, makeup-i e kudo.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.