;

MP3 Me Wireless

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • MP3 dhe Karikues Me Wireless XO CC21 2.4A . Është një përshtatës me dy porta të integruara USB, adaptori është i aftë të karikojë pajisje të shumta në të njëjtën kohë. Karikuesi është bërë nga plastika me cilësi të lartë. Ju lejon ta lidhni me telefonin tuaj dhe te degjoni muziken e preferuar.Rryma e adaptorit është 2.4 A. Ne ngjyre te zeze.
Sasia
Raporto

Kodi: #62653

Kategori:Aksesore Makinash, Aksesore, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

MP3 dhe Karikues Me Wireless XO CC21 2.4A . Është një përshtatës me dy porta të integruara USB, adaptori është i aftë të karikojë pajisje të shumta në të njëjtën kohë. Karikuesi është bërë nga plastika me cilësi të lartë. Ju lejon ta lidhni me telefonin tuaj dhe te degjoni muziken e preferuar.Rryma e adaptorit është 2.4 A. Ne ngjyre te zeze.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.