;

Kufje Apple EarPods

(0 Vleresime)

1,690 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Apple EarPods per iPhone11 Pro Max jane krijuar per te siguruar audio te shkelqyera dixhitale. Nderkohe qe jane shume te rehatshme per veshet tuaj. Pershtaten mire per rehati te larte dhe tinguj premium. Eshte dizajni i fundit i kufjeve Apple, jane krijuar jo vetem per rehati, por per te siguruar cilesi mbreselenese per te gjithe playlisten tuaj. Veshjet rrethore jane dizajnuar rreth gjeometrise se veshit. Kjo i ben me te rehatshme dhe siguron shqetesime te pakta ose aspak kur ato perdoren per periudhe te gjate kohore.
Sasia
Raporto

Kodi: #62649

Kategori:Telefona & Aksesore, Aksesorë, Kufje

Kontakt

Shperndaje

Apple EarPods per iPhone11 Pro Max jane krijuar per te siguruar audio te shkelqyera dixhitale. Nderkohe qe jane shume te rehatshme per veshet tuaj. Pershtaten mire per rehati te larte dhe tinguj premium. Eshte dizajni i fundit i kufjeve Apple, jane krijuar jo vetem per rehati, por per te siguruar cilesi mbreselenese per te gjithe playlisten tuaj. Veshjet rrethore jane dizajnuar rreth gjeometrise se veshit. Kjo i ben me te rehatshme dhe siguron shqetesime te pakta ose aspak kur ato perdoren per periudhe te gjate kohore.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.