;

Smartwatch Xiaomi Mi Smart Band 6

(0 Vleresime)

6,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Nëse po kerkoni nje smartwatch me nje super cmim, Xiaomi Mi Smart Band 6 ia vlen të shtohet në listën tuaj per t'a përzgjedhur. Mund të duket modest në shikim të parë, por ka disa karakteristika mbresëlënëse që mund t'i gjeni në një pajisje me nje cmim shumë më të shtrenjtë. Me ekran 1.56inch Amoled. Është në gjendje të regjistrojë rrahjet e zemrës dhe kaloritë e djegura, monitorimin e gjumit dhe cilësinë e frymëmarrjes në gjumë, me bateri 125 mAh e cila pas karikimit mund te zgjase deri ne 14 dite, karikimi magnetik qe mund te kryehet dhe pa e hequr nga rripi. Rezistent ndaj ujit deri ne 50m thellesi.
Sasia
Raporto

Kodi: #62647

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Nëse po kerkoni nje smartwatch me nje super cmim, Xiaomi Mi Smart Band 6 ia vlen të shtohet në listën tuaj per t'a përzgjedhur. Mund të duket modest në shikim të parë, por ka disa karakteristika mbresëlënëse që mund t'i gjeni në një pajisje me nje cmim shumë më të shtrenjtë. Me ekran 1.56inch Amoled. Është në gjendje të regjistrojë rrahjet e zemrës dhe kaloritë e djegura, monitorimin e gjumit dhe cilësinë e frymëmarrjes në gjumë, me bateri 125 mAh e cila pas karikimit mund te zgjase deri ne 14 dite, karikimi magnetik qe mund te kryehet dhe pa e hequr nga rripi. Rezistent ndaj ujit deri ne 50m thellesi.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.