;

Fustan Per Femra

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Fustan i gjate veror me printe florale dhe me rripa te gjate mjaftueshem sa per tu bere dhe fjongo. Material shume cilesor dhe ne ngjyra shume te kendshme. Masat ne dispozicion: S, M dhe L.
Sasia
Raporto

Kodi: #61486

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Fustane

Kontakt

Shperndaje

Fustan i gjate veror me printe florale dhe me rripa te gjate mjaftueshem sa per tu bere dhe fjongo. Material shume cilesor dhe ne ngjyra shume te kendshme. Masat ne dispozicion: S, M dhe L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.