;

Set Plazhi Per Femra

(0 Vleresime)

3,190 Lekë 3,490 Lekë (-9%)

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Trupore + Kimono me thepa per femra. Me dizajne te mrekulluesheme dhe vjen ne larmishmeri ngjyrash terheqese. Masat ne dispozicion jane: S, M, L dhe XL.
Sasia
Raporto

Kodi: #60921

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Rroba Banje

Kontakt

Shperndaje

Trupore + Kimono me thepa per femra. Me dizajne te mrekulluesheme dhe vjen ne larmishmeri ngjyrash terheqese. Masat ne dispozicion jane: S, M, L dhe XL.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.