;

Kostum per meshkuj

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kostum per meshkuj, Me 2 pjese: bluze + tuta te shkurtra, Dizanj modern Adidas, materiale cilesore, ne ngjyre te zeze me vija te bardha, Masat: S-2XL.
Sasia
Raporto

Kodi: #60855

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Veshje Set

Kontakt

Shperndaje

Kostum per meshkuj, Me 2 pjese: bluze + tuta te shkurtra, Dizanj modern Adidas, materiale cilesore, ne ngjyre te zeze me vija te bardha, Masat: S-2XL.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.