;

Stol multifunksional

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Stol multifunksional, ideale per cdo shtepi, mund ta perdorni per tu ulur, arritur lartesite e ndryshme apo edhe per te organizuar sende si rroba, libra, lodra etj duke shmangur rremujen ne dhomen tuaj. Ne ngjyre te zeze dhe te kuqe.Material lekure kundra ujit,pastrohet shume lehte. Permasa 40*40*40 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Stol multifunksional, ideale per cdo shtepi, mund ta perdorni per tu ulur, arritur lartesite e ndryshme apo edhe per te organizuar sende si rroba, libra, lodra etj duke shmangur rremujen ne dhomen tuaj. Ne ngjyre te zeze dhe te kuqe.Material lekure kundra ujit,pastrohet shume lehte. Permasa 40*40*40 cm.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.