;

Video Loje POP Station

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Video loje mjaft interesante per femije dhe te rriturit nostalgjik.Modeli:ZC-3050B.E ndertuar me material shume te mire, kjo video loje eshte e sigurt qe do ti sherbeje gjate femijes suaj.Eshte e rehatshme ne perdorim dhe ka efekte tingulli shume te mira.Disa variacione lojrash.
Sasia
Raporto

Kodi: #60835

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Video loje mjaft interesante per femije dhe te rriturit nostalgjik.Modeli:ZC-3050B.E ndertuar me material shume te mire, kjo video loje eshte e sigurt qe do ti sherbeje gjate femijes suaj.Eshte e rehatshme ne perdorim dhe ka efekte tingulli shume te mira.Disa variacione lojrash.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.