;

Hekur hekurojse me avull

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Hekur hekurojse dore me avull BOMANN. Modeli: DB8230. Hekurosni rrobat tuaja pa qene nevoja ti shtrini. Hekuros vetem me nje kalim. Perdoret per cdo lloj veshje. I lehte dhe praktik, mund ta merrni me vete ne cdo udhetim.Kapaciteti i depozites se ujit 260 ml. Fuqia 1000 W.Material plastik dhe alumini.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Hekur hekurojse dore me avull BOMANN. Modeli: DB8230. Hekurosni rrobat tuaja pa qene nevoja ti shtrini. Hekuros vetem me nje kalim. Perdoret per cdo lloj veshje. I lehte dhe praktik, mund ta merrni me vete ne cdo udhetim.Kapaciteti i depozites se ujit 260 ml. Fuqia 1000 W.Material plastik dhe alumini.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.