;

Mbajtese per fruta

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese SQ Professional per fruta - Me 3 kate. Material shume i mire dhe i qendrueshem inoksi. Me dizajnin e tij elegant, kjo mbajtese frutash është gjithashtu një aksesor dekorativ në kuzhinën tuaj. Tre ndarjet e bejne me te thjeshte vendosjen dhe marrjen e frutave.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese SQ Professional per fruta - Me 3 kate. Material shume i mire dhe i qendrueshem inoksi. Me dizajnin e tij elegant, kjo mbajtese frutash është gjithashtu një aksesor dekorativ në kuzhinën tuaj. Tre ndarjet e bejne me te thjeshte vendosjen dhe marrjen e frutave.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.