;

Mbrojtese uji per lavaman

(0 Vleresime)

690 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Mbrojtese uji per lavaman - mbron rrobat e përdoruesit nga uji. Parandalon spërkatjet kur lani enet dhe pastrohet lehtë pasi është i papërshkueshëm nga uji. Eshtë fleksibël, i palosshëm dhe nuk ze hapesire kur nuk është në përdorim. Ka kupa perthithëse në pjesën e poshtme të cilat e bëjnë të lehtë instalimin në lavamanin e kuzhinës. Permasa: 49,2 x 5,5 x 9,6 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbrojtese uji per lavaman - mbron rrobat e përdoruesit nga uji. Parandalon spërkatjet kur lani enet dhe pastrohet lehtë pasi është i papërshkueshëm nga uji. Eshtë fleksibël, i palosshëm dhe nuk ze hapesire kur nuk është në përdorim. Ka kupa perthithëse në pjesën e poshtme të cilat e bëjnë të lehtë instalimin në lavamanin e kuzhinës. Permasa: 49,2 x 5,5 x 9,6 cm.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.