;

Stikera dekorues

(0 Vleresime)

690 Lekë

Shitesi: Great Season Gjendja: Ne Stok

  • Stikera dekorues "Lucky Day" - 50 cope. Stikera me figura te ndryshme. Mund te ngjiten ne vende te ndryshme: per veze, thonj, ne libra dhe fletore, mobilje apo ku ju te deshironi. Ne ngjyra shume te bukura. Material shume i mire, qendron gjate.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Stikera dekorues "Lucky Day" - 50 cope. Stikera me figura te ndryshme. Mund te ngjiten ne vende te ndryshme: per veze, thonj, ne libra dhe fletore, mobilje apo ku ju te deshironi. Ne ngjyra shume te bukura. Material shume i mire, qendron gjate.

Great Season

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.