;

Peceta Per Pastrim

(0 Vleresime)

590 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Set peceta mikrofiber me 4 cope. E pershtatshme per pastrimin e cdo lloj siperfaqeje, pasi nuk lënë shenja dhe kanë një shkallë të lartë të thithjes së lagështisë. Ato përdoren për të fshirë dritaret, mobiljet, dyshemetë, pajisjet sanitare dhe të gjitha sipërfaqet që mund të lahen në kuzhine, tualet dhe dhoma. Permasa 30x30 cm. Seti permban peceta ne ngjyre roze, blu, te verdhe dhe portokalli.
Sasia
Raporto

Kodi: #60198

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Tekstile, Peshqirë

Kontakt

Shperndaje

Set peceta mikrofiber me 4 cope. E pershtatshme per pastrimin e cdo lloj siperfaqeje, pasi nuk lënë shenja dhe kanë një shkallë të lartë të thithjes së lagështisë. Ato përdoren për të fshirë dritaret, mobiljet, dyshemetë, pajisjet sanitare dhe të gjitha sipërfaqet që mund të lahen në kuzhine, tualet dhe dhoma. Permasa 30x30 cm. Seti permban peceta ne ngjyre roze, blu, te verdhe dhe portokalli.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.