;

Set Filxhane Kafeje

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Set Filxhane Kafeje, 6 cope. Model shume i bukur dhe i vecante. I jep ngjyra kuzhines suaj, ideale per te servirur kafe. Material shume cilesor porcelani. Ky set vjen ne ngjyre portokalli, te verdhe dhe te kuqe.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Set Filxhane Kafeje, 6 cope. Model shume i bukur dhe i vecante. I jep ngjyra kuzhines suaj, ideale per te servirur kafe. Material shume cilesor porcelani. Ky set vjen ne ngjyre portokalli, te verdhe dhe te kuqe.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.