;

Set kreherash

(0 Vleresime)

690 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Set kreherash Belle Profesional me 10 cope. Me shumë funksione, zvogëlon rënien e flokëve dhe ju mundeson te dukeni shume mire. Ky set krehërash përshtatet me çdo lloj floku dhe mund te stiloni cdo modeli qe ju deshironi. Ne ngjyre te zeze.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Set kreherash Belle Profesional me 10 cope. Me shumë funksione, zvogëlon rënien e flokëve dhe ju mundeson te dukeni shume mire. Ky set krehërash përshtatet me çdo lloj floku dhe mund te stiloni cdo modeli qe ju deshironi. Ne ngjyre te zeze.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.