;

Set me tava

(0 Vleresime)

0 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Set me 3 tava per gatim. Material me veshje guri e cila nuk ngjit ushqimin dhe ruan shijen e tij. Rezistente ndaj temeperaturave te larta Vijne me 3 permasa te ndryshme perkatesisht: 30, 34, 38 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Set me 3 tava per gatim. Material me veshje guri e cila nuk ngjit ushqimin dhe ruan shijen e tij. Rezistente ndaj temeperaturave te larta Vijne me 3 permasa te ndryshme perkatesisht: 30, 34, 38 cm.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.