;

Set Xhezve

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Set me 3 xhezve Dalebrook prej porcelani dhe kapake. Teper e lehte dhe praktike ne perdorim. Me dizajn te bukur dekorativ dhe rezistente ndaj nxehtesise. Ne masat 8, 10,11.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Set me 3 xhezve Dalebrook prej porcelani dhe kapake. Teper e lehte dhe praktike ne perdorim. Me dizajn te bukur dekorativ dhe rezistente ndaj nxehtesise. Ne masat 8, 10,11.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.