;

Mbajtës dhe zmadhues ekrani për smartphone

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Zmadhuesi i ekranit të telefonit dhe amplifikatori i videove 2 ne 1. Me mbajtëse të palosshme qe mund te pershtatet me te gjithe smartphonet, si dhe lartesi e ndryshueshme.Lehteson shikimin dhe heq lodhjen qe vjen si pasoje e ekranit te vogel te smartphone-it. Mund ta merrni kudo me vete, praktik dhe i lehte. Materiali: Plastike ABS
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Zmadhuesi i ekranit të telefonit dhe amplifikatori i videove 2 ne 1. Me mbajtëse të palosshme qe mund te pershtatet me te gjithe smartphonet, si dhe lartesi e ndryshueshme.Lehteson shikimin dhe heq lodhjen qe vjen si pasoje e ekranit te vogel te smartphone-it. Mund ta merrni kudo me vete, praktik dhe i lehte. Materiali: Plastike ABS

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.