;

Set Carcafe Krevati Dopio

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Set i kompletuar carcafesh per krevat, me nje dizanj te bukur qe do i jape nje pamje moderne dhomes se gjumit. Material cilesor mikrofiber. Seti permban: 2 carcafe te thjeshte dopio lisho + 2 kllef jasteku. Ne ngjyrat: bezhe, lejla, te kuqe, gri dhe koral. Permasa: 240 x 250 cm, 50 x 80 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #60173

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Dhome gjumi, Carcaf

Kontakt

Shperndaje

Set i kompletuar carcafesh per krevat, me nje dizanj te bukur qe do i jape nje pamje moderne dhomes se gjumit. Material cilesor mikrofiber. Seti permban: 2 carcafe te thjeshte dopio lisho + 2 kllef jasteku. Ne ngjyrat: bezhe, lejla, te kuqe, gri dhe koral. Permasa: 240 x 250 cm, 50 x 80 cm.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.