;

Set Carcafe Krevati Dopio Zarf

(0 Vleresime)

5,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Set i kompletuar carcafesh per krevat, me nje dizanj kaq te bukur qe do i jape nje pamje moderne dhomes se gjumit. Material cilesor mikrofiber. Seti permban: 1 carcaf te thjeshte + 1 carcaf zarf dopio + 2 kllef jasteku. Ne ngjyrat: bezhe, lejla dhe roze. Permasa: 230 x 250 cm carcaf zarf, 250 x 260 cm carcaf normal, 50 x 80 cm kellef jasteku.
Sasia
Raporto

Kodi: #60172

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Dhome gjumi, Carcaf

Kontakt

Shperndaje

Set i kompletuar carcafesh per krevat, me nje dizanj kaq te bukur qe do i jape nje pamje moderne dhomes se gjumit. Material cilesor mikrofiber. Seti permban: 1 carcaf te thjeshte + 1 carcaf zarf dopio + 2 kllef jasteku. Ne ngjyrat: bezhe, lejla dhe roze. Permasa: 230 x 250 cm carcaf zarf, 250 x 260 cm carcaf normal, 50 x 80 cm kellef jasteku.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.