;

Robdishan

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Robdishan, 100% pambuk, ngjyra e bardhe. Jashtëzakonisht i butë ndaj lëkurës dhe e thith ujin shpejt pas një dushi të nxehtë apo vaske qetësuese. Masa L-XL.
Sasia
Raporto

Kodi: #60171

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Tekstile, Peshqirë

Kontakt

Shperndaje

Robdishan, 100% pambuk, ngjyra e bardhe. Jashtëzakonisht i butë ndaj lëkurës dhe e thith ujin shpejt pas një dushi të nxehtë apo vaske qetësuese. Masa L-XL.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.