;

Difuzor Per Floket

(0 Vleresime)

590 Lekë

Shitesi: Beauty Face Gjendja: Ne Stok

  • Difuzor universal per floket, i duhuri per ju qe keni floket kacurrele. Nuk i demton floket dhe i stilon shume shpejt.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Difuzor universal per floket, i duhuri per ju qe keni floket kacurrele. Nuk i demton floket dhe i stilon shume shpejt.

Beauty Face

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.