;

Karroce per bebe

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Karroce multifunksionale per vogelushet tuaj. Me funksion kryesor per stilmulimin e ecjes se tyre. Pajisur me lodra te ndryshme per argetimin e tyre. Sherben si rrethore per te ndihmuar ne ecje gjate muajve te pare. Dizajn i bukur qe terheq vemendjen e tyre. 100% e sigurt per shendetin e femijes suaj. Per moshat 0-3 vjec. Vjen ne ngjyre blu, te kuqe, roze dhe te gjelber.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Karroce multifunksionale per vogelushet tuaj. Me funksion kryesor per stilmulimin e ecjes se tyre. Pajisur me lodra te ndryshme per argetimin e tyre. Sherben si rrethore per te ndihmuar ne ecje gjate muajve te pare. Dizajn i bukur qe terheq vemendjen e tyre. 100% e sigurt per shendetin e femijes suaj. Per moshat 0-3 vjec. Vjen ne ngjyre blu, te kuqe, roze dhe te gjelber.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.