;

Qirinj me drite LED

(0 Vleresime)

250 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Qirinj me drite LED; Qirinjte plastik kaq te bukur dhe modern; Te ideuar ne nje menyre unike per te krijuar nje atmosfere fantastike per ju; Rrezatojne dritë te ngrohtë dhe të butë në errësirë ??për të krijuar një atmosferë shume te kendshme; Te përsosur për jashtë dhe brenda; Ideal per dekorimin e ambienteve ne festa dhe raste te ndryshme speciale per ju; Funksionojne me bateri te cilat kane mjaft jetegjatesi; Me permasa 5 x 9.5 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Qirinj me drite LED; Qirinjte plastik kaq te bukur dhe modern; Te ideuar ne nje menyre unike per te krijuar nje atmosfere fantastike per ju; Rrezatojne dritë te ngrohtë dhe të butë në errësirë ??për të krijuar një atmosferë shume te kendshme; Te përsosur për jashtë dhe brenda; Ideal per dekorimin e ambienteve ne festa dhe raste te ndryshme speciale per ju; Funksionojne me bateri te cilat kane mjaft jetegjatesi; Me permasa 5 x 9.5 cm.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.